Náš tým

Jitka Chmelařová - předseda

Jitka Chmelařová - předseda

Uteklo to jako voda..

Toužila jsem si svou tříletou dovolenou opravdu užít, prožívat obyčejné věci, vnímat pocity svých dětí, najít si čas na své blízké a zapomenout na časově náročnou manažerskou práci, kterou jsem vykonávala s pauzou 10ti měsíců (první MD) 17 let. Mé pracovní tempo mi ale příliš dlouho nedovolilo se jen tak dovolenkovat a tak brzy pořádám svatby, společenské akce, dětské akce (svatby-party.cz), nacházím nové příležitosti, přátelství, cítím se užitečná a spokojená. Podporuji nadaci Kvalitní podzim života, s půlroční Terezkou organizuji první příměstské tábory v Jesenici pro školáky v Hazard Hobbies, v MC Pohádka pořádám mimořádné akce pro děti i maminky a zajišťuji služby. 

Volný čas, který trávím s dětmi mne inspiruje a motivuje zároveň pro další práci, kterou jsem bez váhání přijala. V Pohádce jsem převzala roli předsedkyně v září 2015. Tato práce mi dovoluje naplno využít mé pracovní zkušenosti a dává mi možnost předat Pohádce pozitivní energii, kterou mám díky zážitkům z MD a svým dcerám.

Nyní již pracuji na plný pracovní poměr a snažím se Pohádce věnovat nadále ve svém volném čase, rozdávat radost a plnit stanovené cíle! Potkat mě můžete také na různých společenských akcích, které pořádá město Jesenice.

Více

—————

Lenka Trešlová

Lenka Trešlová

Motto: "Každý je strůjcem svého štěstí..."
Jsem dětská sestra, dula a hlavně máma Tomáška (2006) a Vojtíška (2009). Děti dávají mému životu smysl, obohacují mě a cítím se s nimi dobře. Do Pohádky jsem přišla v lednu 2008 a zapojila se do služeb a jako lektor Koťátek. Pak jsem si přibrala finance a od října 2010 jsem na rok převzala koordinování celé Pohádky. Z vedení Pohádky jsem vystoupila v srpnu 2011 kvůli studiu duly, z časových důvodů.
a ještě něco: "jestli existuje na světě kniha, která dokáže změnit svět, pak to musí být Koncept kontinua...“

Člen představenstva

Zodpovědnost: finance

Více

—————

Zdeňka Kličková

Zdeňka Kličková

Po vystudování VŠE jsem nastoupila jako business analytik v České pojišťovně. Sem jsem se po 6 letech doma s dětmi (nyní 3,5 letý Davídek, 7 letý Stáník) v říjnu 2010 vrátila, tentokrát jako projektový specialista.

Při mateřské jsem se Pohádce věnovala daleko více než teď (koordinování Pohádky, předseda 1,5 roku; dílnička, služby), při práci na plný úvazek a snaze věnovat se co nejvíc synkům jsem si ponechala psaní grantů pro Pohádku a občasnou pomoc dle potřeby MC a mého času. Snažím se alespoň účastnit s dětmi i sama pohádkových akcí.

Kontrolor

Zodpovědnost: granty
 

Více

—————

Tereza Jordová

Tereza Jordová

Jsem vdaná a mám ročního neslyšícího syna Ondřeje.
Před rodičovskou dovolenou jsem pracovala jako nákupčí v energetické společnosti.

Do aktivit okolo MC Pohádka jsem se zapojila koncem roku 2009 jako služba.
Nyní připravuji pravidelné a měsíční programy, sleduji stav služeb a občas zaskakuji jako lektor Batolátek.
Mými koníčky jsou cestování, in-line bruslení a znakový jazyk. 

Člen představenstva

Zodpovědnost: pronájem MC - narozeninové oslavy

Více

—————

Bára Bartíková

Bára Bartíková

V Pohádce se starám o program MC Pohádka, hledám šikovné lektory, zajímavé akce, kroužky, přednášky a to jak pro dospělé nebo pro děti. Tato činnost mě velmi naplňuje a často mi pomáhá nezapadnout do stereotypu na mateřské. Navíc jsem v Pohádce potkala - já i synové mnoho přátel a kamarádů... za to patří Pohádce velký dík.

A něco o mně? Před mateřskou dovolenou project manažer ve společnosti zabývající se tvorbou webových stránek. Mám dva syny Sebastiána a Tadeáše, oba nám dělají ze všedních dnů, dny nevšední - a za to je oba máme moc rádi :-).  

Burza, Rejka
 

Více

—————

Lenka Málková

Po vystudování Fakulty stavební ČVUT jsem pracovala a nadále znovu pracuji jako projektant pozemních staveb. 
Jsem vdaná, s manželem máme dvě děti - Kačku (5 let) a Honzíka (3,5). Před narozením syna jsme se přestěhovali do Jesenice, kde jsem s dětmi začala pravidelně navštěvovat Pohádku a na jaře 2008 jsem se pomalu zapojovala do činnosti MC - nejdřív jako služba, později jako lektor kroužků (Říkánky, Dílnička) a spoluorganizátor měsíčních akcí pro děti.

Od září 2010 jsem nastoupila opět do práce na plný úvazek, ale občasná práce pro Pohádku zůstává mojí srdeční záležitostí - momentálně vedu kroužek Pohybovky, podílím se na některých akcí MC a na dalších drobnostech, které mi můj čas a rodina dovolí :-)

Zodpovědnost: kreativní podpora, kreativní dílničky pro děti

Více

—————


Kontakt

MC Pohádka Jesenice z.s.

Budějovická 303

předseda : 739 063 142Kalendář akcí

V této rubrice nejsou žádné články.