20.11.2010 13:00

ZRUSENO! Základní kurz první pomoci "První pomoc u dětí"

 

Určeno těm, kteří nejsou lhostejní k ostatním a mají zájem naučit se několik základních úkonů, které mohou zachránit lidský život!

MC Pohádka nabízí tento kurz již po třetí. Měl velký úspěch a my si uvědomujeme, že právě tyto znalosti patří k těm nejdůležitějším. Ať už se jedná o první pomoc u dětí či dospělých. Nevadí, že jste už podobný kurz absolvovali, tyto znalosti je dobré oživit, navíc si vše můžete nacvičit na figurínách.

Osnova kurzu - nejdříve chvilka teorie (život ohrožující stavy u dospělých i dětí, úrazy, popáleniny, jak volat RZP a co říci do telefonu… a pak už jen praktický nácvik (zástava krvácení, umělé dýchání a nepřímá srdeční masáž, ošetření poranění hrudníku a břicha, poranění hlavy a páteře – manipulace s postiženým, ošetření popáleniny …). 

Veškerý nácvik probíhá na resuscitačních figurínách (dospělý, junior, novorozenec). Při ošetřování raněného pracujeme s výbavou auto-lékárničky.

Kurz vede certifikovaná instruktorka Lenka Šnapková, DiS. Více informací: https://www.kurz-prvni-pomoc.cz/

Rezervace nutná – počet míst je omezen. Min. počet 10 osob. Zájemci se mohou hlásit na: mcpohadka.jesenice@gmail.com , poté se platí nevratná záloha 200Kč v MC.
Délka: 3-4 hodiny 
Cena: 350,- Kč

 

—————

Zpět


Kontakt

MC Pohádka Jesenice z.s.

Budějovická 303

předseda : 739 063 142Kalendář akcí

V této rubrice nejsou žádné články.